2019. június 19. (szerda) 08:00

Edzőközeg workshop 2019.08.27.

A Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karának Anyagszerkezettani és Anyagtechnológiai Intézete és a Houghton Magyarország Kft. 2019.08.27-én edzőközeg workshop-ot rendez.

ME_logo.jpgHoughton.jpg

Tisztelt Kolléga!

A Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karának Anyagszerkezettani és Anyagtechnológiai Intézete és a Houghton Magyarország Kft. edzőközeg workshop-ot rendez, amelyre minden a téma iránt érdeklődő szakembert szeretettel vár.

Az esemény célja az edzőközegek elméleti és gyakorlati vonatkozásaihoz kapcsolódó egyetemi és vállalati együttműködések élénkítése.

Időpont: 2019. augusztus 27.
Helyszín: Miskolci Egyetem

Amennyiben részt kíván venni kérjük, hogy szándékát 2019. július 22-ig jelezze a metkomar@uni-miskolc.hu címre.

Az eseményen lehetőség van rövid (15-20 perces előadás) formájában beszámolni a témához kapcsolódó esettanulmányról, illetve gondolatébresztő javaslatot tenni a témakörhöz kötődő szakmai kapcsolatok kialakítására. Amennyiben ilyen jellegű előadással hozzá tud járulni a nap szakmai értékéhez kérjük, ezt a szándékát 2019. július 22-ig jelezze a metkomar@uni-miskolc.hu email címre az előadás tervezett címének és várható időtartamának megadásával.

Letöltés