2021. április 27. (kedd) 17:00

TDK 2021. tavasz

2021. április 27-én tartottuk a tavaszi TDK Elektrotechnikai és Elektronikai Szekcióját.

Az idei évben sem maradhatott el a TDK konferencia, (bár online volt csak megtartva). A konferenciát a Google Meet platformon tartottuk, az előadások és az eredményhirdetés is zökkenőmentesen zajlott.

A szekció elnöke Dr. Szaszák Norbert adjunktus volt, a zsűri tagjai pedig Boros Rafael Ruben, tanársegéd és Matusz-Kalász Dávid tanársegéd voltak. A hallgatói képviselő Csősz Péter volt. Az alábbi előadásokat hallhattuk (az elért helyezés sorrendjében):

1. Csengeri Ferenc - Plexi számlapos óra készítése (konzulens: Erdősy Dániel, tanársegéd)
  2. Bagyal Bálint László - Az elektrosztatika alapproblémái (konzulens: Somogyiné Dr. Molnár Judit, egyetemi docens)
  3. Balázs Péter - Napelemek hibáinak feltárása hőmakerás vizsgálattal (konzulens: Dr. Bodnár István, egyetemi docens)
  4. Jobbágy Marcell - A szomszéd fűje mindig zöldebb? Az elektromos és hagyományos gépjárművek összevetése (konzulens: Dr. Bodnár István, egyetemi docens)

Előadói különdíjat Jobbágy Marcell kapott.

TDK.jpg

A konferencián készült képernyőfotóhoz minden résztvevő hozzájárult.

Ezúton is gratulálunk minden hallgatónak az eredmények dolgozatokhoz és a kiváló szakmai előadásokhoz. Reméljük, hogy a következő félévben is fognak TDK dolgozatot írni!

Jó szerencsét!