2019. január 6. (vasárnap) 10:26

BSc- és MSc záróvizsgák - 2018/19. tanév I. félév

2019. január 03-án 8 mechatronikai mérnöki alapszakos hallgatónk tett sikeres záróvizsgát.

15_0_984.jpg

A Záróvizsga Bizottság tagjai (alsó sor balról jobbra):

Bartók Roland tanársegéd, Forgács Zsófia tanársegéd, Dr. Kakuk József címzetes egyetemi tanár, Dr. Jakab Endre címzetes egyetemi tanár, Dr. Szabó Tamás egyetemi docens (elnök), Bölkény Ildikó tudományos segédmunkatárs, Dr. Hegedűs György egyetemi docens, Cservenák Ákos Ph.D hallgató (jegyző)

A vizsgázók (felső sor balról jobbra):

Szuhai Fanni, Kapitány Pálma, Molnár Máté, Soltész Tamás, Jeremcsuk Richárd, Béres Bence, Szaka Bence Barnabás, Búr Marcell Gábor

2019. január 16-án 6 mechatronikai mérnöki mesterszakos hallgatónk tett sikeres záróvizsgát.

ZVB_MSc_2019_01_16_984.jpg

A Záróvizsga Bizottság tagjai (alsó sor balról jobbra):

Dr. Hegedűs György egyetemi docens, Dr. Blága Csaba egyetemi docens, Dr. Jakab Endre címzetes egyetemi tanár, Dr. Szabó Tamás egyetemi docens (elnök), Dr. Kakuk József címzetes egyetemi tanár, Daragó Gábor műszaki igazgató (Aventics Kft.) Bartók Roland tanársegéd, Rónai László Ph.D hallgató (jegyző)

A vizsgázók (felső sor balról jobbra):

Lajos Bence Balázs, Kondás Dániel, Daruka Ferenc, Ungár Péter, Obbágy Máté, Novák László Lajos

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!