2019. július 16. (kedd) 09:21

BSc- és MSc záróvizsgák - 2018/19. tanév II. félév

2019. június 13-án 13 mechatronikai mérnöki alapszakos hallgatónk tett sikeres záróvizsgát.

ZV_bsc_2018_19_2.jpg

A Záróvizsga Bizottság tagjai (alsó sor balról jobbra):

Dr. Hegedűs György egyetemi docens, Daragó Gábor műszaki igazgató, Aventics Kft., Nagy János főmérnök, Robert Bosch Power Tool Kft., Forgács Zsófia tanársegéd, Dr. Jakab Endre címzetes egyetemi tanár, Dr. Szabó Tamás egyetemi docens (elnök), Bölkény Ildikó tudományos segédmunkatárs, , Cservenák Ákos PhD hallgató (jegyző)

A vizsgázók (felső sor balról jobbra):

Soltész Bence, Tóth Ádám, Vaskó Brigitta, Bodolai Máté, Reiterer Zoltán, Nagy Ákos, Szampiás Marcell, Polgár Norbert, Majoros Dávid, Laczkó Bálint, Dombi Zsolt, Pintér Szabolcs, Glambusz Péter (nincs a képen)

2019. június 13-án 2 mechatronikai mérnöki mesterszakos hallgatónk tett sikeres záróvizsgát.

ZV_msc_2018_19_2.jpg

A Záróvizsga Bizottság tagjai (alsó sor balról jobbra):

Nagy János főmérnök, Robert Bosch Power Tool Kft., Dr. Hegedűs György egyetemi docens, Dr. Jakab Endre címzetes egyetemi tanár, Dr. Szabó Tamás egyetemi docens (elnök), Dr. Vásárhelyi József egyetemi docens, Dr. Kovács Ernő egyetemi docens, Rónai László PhD hallgató (jegyző)

A vizsgázók (felső sor balról jobbra):

Lénárt Levente, Nagyfi Péter

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!