2020. január 14. (kedd) 13:03

BSc- és MSc záróvizsgák - 2019/20. tanév I. félév

2020. január 06-án 13 mechatronikai mérnöki alapszakos hallgatónk tett sikeres záróvizsgát.

ZV-BSc.jpg

A Záróvizsga Bizottság tagjai (alsó sor balról jobbra):

Gyöngyösi Balázs (bíráló), Daragó Gábor műszaki igazgató, Aventics Kft.,Dr. Szabó Tamás egyetemi docens (elnök), Dr. Kakuk József osztályvezető, Robert Bosch Power Tool Kft., Forgács Zsófia tanársegéd, Bölkény Ildikó tudományos segédmunkatárs, Bartók Roland tanársegéd, Dr. Hegedűs György egyetemi docens, Dr. Jakab Endre címzetes egyetemi tanár, Rónai László PhD hallgató (jegyző)

A vizsgázók (felső sor balról jobbra):

Horkai Adrián Attila, Szilvássy Zoltán, Juhász Máté, Hudák Dániel, Póta Bence, Vásárhelyi Előd, Takács Tibor, Barkóczi Máté, Kazai Péter, Kis Egon, Kövér Máté Levente, Balog Balázs, Arday Viktor Tamás

2020. január 14-én 4 mechatronikai mérnöki mesterszakos hallgatónk tett sikeres záróvizsgát.

ZV-MSc.jpg

A Záróvizsga Bizottság tagjai (alsó sor balról jobbra):

Dr. Jakab Endre címzetes egyetemi tanár, Dr. Szabó Tamás egyetemi docens (elnök), Nagy János főmérnök, Robert Bosch Power Tool Kft., Dr. Kovács Ernő egyetemi docens, Bartók Roland tanársegéd, Dr. Hegedűs György egyetemi docens, Cservenák Ákos tudományos segédmunkatárs és PhD hallgató (jegyző)

A vizsgázók (felső sor balról jobbra):

Fejér Norbert, Hajdu Martin, Minyóczki Gábor, Uhrin Benjamin

Gratulálunk az elért eredményekhez!