2020. szeptember 7. (hétfő) 11:24

Látogatási rend

Rendelkezés az 2/2020. sz. Rektori Utasítás értelmében a hallgatók és vendégek (nem ME dolgozók) Elektrotechnikai és Elektronikai Intézeti Tanszék látogatásának rendjéről.

A Tanszék területén védő maszk használata kötelező! A Tanszékre történő belépést követően a kézfertőtlenítés kötelező! E célból kézfertőtlenítési pont(ok) került(ek) kihelyezésre:

20200904_102446.jpg

A Tanszéken a lehetőségekhez mérten a 1,5 méteres távolság tartása ajánlott.

A Hallgatók és vendégek (nem ME dolgozók) tanszékre történő belépése engedélyhez kötött és a szükséges szabályok betartása mellett lehetséges. Órarenden kívüli laborhasználat (laboratórium használati rendjének betartása mellett) és oktatókkal való konzultás e-mail-ben előre egyeztetett időpontban és rendben lehetséges. A tanszéki adminisztráción egyszerre csak egy hallgató tartózkodhat.

A tanórákra érkező hallgatók a Tanszék bejárata előtt kötelesek várakozni a tanórát tartó oktatóra. Az oktató ellenőrzi a maszkviselés meglétét és a kézfertőtlenítés megtörténtét. A laborokba a tanórához szükséges eszközökön kívül (füzet, toll, ceruza, számológép, stb.) minden más bevitele (pl.: étel, ital, táska, kabát) tilos. Azok elhelyezése a folyosón a szekrényekben, illetve a LIE III. előterében elhelyezett ruhásszekrényekben lehetséges.

Az intézkedések visszavonásig érvényesek!

Miskolc, 2020. szeptember 1.

Dr. Bodnár István

intézeti tanszékvezető, egyetemi docens