2024. szeptember 5. (csütörtök) 12:40

FELHÍVÁS - Hallgatói kirándulás!

AudigyĹ‘r.jpg2024. szeptember 18-19-én tanulmányi kirándulást szervezünk a győri AUDI gyárba. Útközben meglátogatunk a Pannonia Ring versenypályát Ostffyasszonyfán. Még van szabad hely, várjuk a jelentkezőket!

Tervezett program:

• Indulás Miskolcról, az Egyetem UNI-Hotel előtti parkolójából 2024. szeptember 18-án a reggeli órákban.
  • Érkezés a Pannonia Ringhez dél körül.
  • A versenypályán nemzetközi motorverseny fog zajlani, ezt megtekinthetjük, a pályán szétnézhetünk, boksz utcába bemehetünk, a versenyzőket nem zavarva szerelőkkel, versenyzőkkel, esetleg hírességekkel beszélgethetünk, motorokat megnézhetjük.
  • A versenypálya megtekintése után tovább utazás Győrbe, ahol a szállást elfoglaljuk. Ezután szabadprogram Győrben.
  • Másnap indulás az Audi gyárba a sofőrünk által megadott időpontban. / az AUDI-ba 9:15-re kell megérkeznünk./ A gyár megtekintése után szabadprogram igény szerint, majd indulás Miskolcra.
  • Érkezés az Egyetemre kb 22 órakor.

A buszköltségekhez a Gépészmérnöki és Informatikai Kar pályázati támogatás keretében hozzájárul, így a résztvevőknek a tényleges költségektől kevesebbet kell fizetni.

A kirándulásra jelentkezni Benyó Klára mesteroktatónál lehet. (A/3 épület I./102)
Jelentkezéskor 40 000.- Ft részvételi díj fizetendő. Ez magában foglalja az útiköltség, a szállás és a belépők díját.

Szervezők:
Benyó Klára mesteroktató,