2018. november 19. (hétfő) 18:10

Tudományos Diákköri Konferencia a Gép- és Terméktervezési Intézetében

IMG_9166-.jpgA Miskolci Egyetem a 2018/2019-es tanév őszi félévében ismét megrendezte a Tudományos Diákköri Konferenciát. A Gépek- és Szerkezetek Tervezése és Gyártása I. szekció a Gép- és Terméktervezési Intézetben került megrendezésre.

A szekcióban az első díjat Kmetz Barbara, BSc.-s ipari termék- és formatervező szakos hallgató kapta „A művégtag kéz fejlesztése a segítés egyik útja” című dolgozatával. Második díjban részesült Gévai Martina MSc.-s gépészmérnök hallgató „Edzett furatok esztergálása” című dolgozatával. A harmadik helyezett Losonczki Roland BSc.-s gépészmérnök hallgató lett „Emelőgép tervezése tesztelő tálca mozgatásához” című dolgozatával.
A Tudományos Diákköri Konferenciák történetében első alkalommal nevezhettek középiskolás diákok. Klecskó Szimonetta és Kun Patrik a Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon tanulói „Miért is nem magyar találmány a radar?” című dolgozatukkal különdíjban részesültek.
A szép eredményekhez gratulálunk!

További képek IDE KATTINTVA letölthetők.

IMG_9184-.jpg