2019. december 4. (szerda) 13:08

Üzemlátogatás az Audi motorgyárában

20191204-audi4-.jpgA Miskolci Egyetem Gépészmérnöki- és Informatikai Kar nappali tagozatos hallgatóinak és oktatóinak csoportja 2019. december 4-én az AUDI HUNGARIA Zrt. győri motorgyárába látogatott. A résztvevők bepillantást nyerhettek a legkorszerűbb motorok gyártási és tesztelési folyamataiba.

Szakmai előadást hallgattak a súrlódás szerepéről és laboratóriumi vizsgálatáról, megtekintették az Audi belsőégésű és elektromos motorjainak fejlesztésével és gyártásával foglalkozó egységeket. Magas műszaki színvonal, robotokkal támogatott, jól szervezett, tiszta, áttekinthető szavakkal jellemezhetők a látottak. A látogatók között volt a Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon két diákja is.

20191204-audi4-.jpg