2021. november 5. (péntek) 11:50

Géptervezők és Termékfejlesztők XXXVII. Országos Szemináriuma

01-IMG_9603.JPG

2021. november 4-5. között rendeztük meg a Géptervezők és Termékfejlesztők XXXVII. Országos Szemináriumát, amelyen idén Terplán Zénó Professzor úr születésének 100. jubileumáról is megemlékeztünk.

A rendezvény megnyitóval és plenáris előadásokkal kezdődött a Miskolci Egyetem díszaulájában, majd a résztvevők átsétáltak a Terplán emlékkiállítás helyszínére. Ezt követte egy rövid állófogadás, szabad program, majd a Selmec és Sopron termekben megkezdődtek a csütörtöki szekcióülések. Péntek délután még egy szekcióra került sor a Gép- és Terméktervezési Intézet tárgyalótermében. A kiállítás a régi aulában 2021. november 21-ig megtekinthető.

A rendezvény képekben:

A megnyitó meghívója és programja: MEGHÍVÓ

A szekcióülések programfüzete ide kattintva megtekinthető: Programfüzet 2021

A konferenciához kapcsolódva a GÉP folyóiratban megjelent cikkek elérhetők a folyóirat honlapján.