2024. július 25. (csütörtök) 21:45

IIW Közgyűlés és Konferencia 2024 Görögország

Dr. Jármai Károly professzor a Nemzetközi Hegesztési Intézet (International Institute of Welding, IIW), 77-dik Évi Közgyűlésén és Nemzetközi Konferenciáján 2024 július 7-én a görögországi Rodoszon a szervezetben végzett szakmai tevékenysége elismeréseként Fellow of IIW díjat és harminc éves jubileumi kitüntetést kapott. Az IIW egyesíti a világ 58 országát a hegesztés és társtechnológiák témakörében. Az IIW keretében történik a nemzetközi hegesztőmérnök és a nemzetközi hegesztett szerkezettervező mérnök képzés a világ minden pontján, a Miskolci Egyetemen is. 25 évvel ezelőtt kapott ettől a nemzetközi szervezettől magyar személy kitüntetést.

„Örömmel tölt el, hogy az IIW közgyűlésén és nemzetközi bizottságában Magyarországot és a Miskolci Egyetemet képviselhetem.”

Jármai Károly

IIW General Assembly and Conference 2024 Greece

Professor Dr. Károly Jármai received the Fellow of IIW Award and the 30th Anniversary Medal in recognition of his professional activities in the International Institute of Welding (IIW) at the 77th Annual General Assembly and International Conference 2024 in Rhodes, Greece, on 7 July 2024. The IIW brings together 58 countries from around the world in the field of welding and joint technologies. The IIW offers the International Welding Engineer and the International Welded Structural Design Engineer courses all over the world, including at the University of Miskolc.

25 years ago, this international organisation awarded a medal to a Hungarian person.

„I am delighted to represent Hungary and the University of Miskolc at the IIW General Assembly and on the International Committee.”

Károly Jármai