2024. szeptember 19. (csütörtök) 15:18

Bolyai János Kutatási Ösztöndíjas lett Prof. Dr. Tamás Péter dékánhelyettes

A Bolyai-ösztöndíj kifejezetten a fiatal, tehetséges kutatók kiemelkedő kutatási-fejlesztési teljesítmény ösztönzésére és elismerésére létesült. Az ösztöndíjat független, szakmailag és tudományos szempontból autonóm, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke által az MTA köztestületi keretei között létrehozott Kuratórium ítéli oda nyilvános pályázati rendszerben. A Bolyai János Kutatási Ösztöndíj Kuratóriuma a 1998. évi megalakulása óta évente hirdeti meg az ösztöndíjat, bírálja el a pályázatokat, és ítéli oda legkiválóbb kutatóknak a Bolyai ösztöndíjat.

2024-ben a Magyar Tudományos Akadémia teljesítmény-központú, magas presztízsű országos ösztöndíjára a többszáz pályázó közül 160-an kaptak támogatást, köztük a Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karának dékánhelyettese, a Logisztikai Intézet professzora Prof. Dr. Tamás Péter

Gratulálunk és további szakmai sikereket kívánunk!

54006127678_9a21b3e1db_k.jpg

Fotógaléria: https://www.flickr.com/photos/mtasajto/albums/72177720320415211/