2023. április 5. (szerda) 08:18

Gyakornoki állás-EHS mérnök

BORSODCHEM ZRT. Gyakornoki állás-EHS mérnök

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója részmunkaidős EHS mérnök gyakornok kollégát keres.

A gyakornok kolléga feladatai:

• Gyártási tervek véleményezése, készülék gyártások felügyelete, gyártásközi ellenőrzése,
  • tároló tartályok és nyomástartó edények műszaki felügyelete,
  • kapcsolattartás üzemekkel és a hatóságokkal,
  • kivitelezések ellenőrzése,
  • munka- és tűzvédelmi szabályok megismerése,
  • oktatási anyagok frissítése,
  • munka- és tűzvédelmi tervfejezetek megismerése, véleményezése.

Várunk csapatunkba, ha:

• Gépész-, munkavédelmi-, tűzvédelmi-, anyag- vagy vegyészmérnöki szakon végzed a tanulmányaidat,
  • BSc tanulmányaid utolsó két félévében jársz, vagy MSc-n tanulsz, szeretnél tanulmányaid mellett átlagosan heti két napot dolgozni, naprakész digitális készségekkel, társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel.

Milyen előnyökkel jár ha csatlakozol hozzánk? E

gyetemi tanulmányaidhoz rugalmasan illeszkedő munkaidőt, órabér alapú díjazást biztosítunk megbízási szerződés alapján, betekintést nyerhetsz egy nagy múltú, nemzetközi szinten elismert vegyipari cég működésébe, struktúrájába, multikulturális környezetben, szakértő kollégáktól tanulhatod meg választott szakmád gyakorlati részét, igény esetén szakdolgozati konzultáció biztosítunk, végzés után Rád gondolunk először a szakodnak megfelelő nyitott pozíció esetén.

Munkavégzés helye: Kazincbarcika

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet az alábbi linkre kattintva jelentkezhetsz karrieroldalunkon keresztül a pozícióra.